Proč současná hysterie?

zprávy

Současná masová hysterie z toho, co se právě stalo v Kábulu a zbytku Afghánistánu, neutichá.

Proč současná hysterie?
Ilustrační foto
2. září 2021 - 03:20

Proč je tomu tak?

Věřím, že to, co se děje, je toto: Srovnáme-li obyvatele USA s cestujícími na Titanicu, můžeme říci, že naši pasažéři poslouchali stále hrající orchestr, dokud se jim nohy nenamočily do ledové vody. není možné to popřít.

Pro lidi ve třídě A jsou události v Afghánistánu doslova nemyslitelné. Takže zatímco někteří z nás viděli psaní na zdi již před lety, ne-li před desítkami let, ti, kteří mentálně žili ve třídě A, to, co se nyní děje, považovali za nemožné. Nemožné, ale děje se to.

Povaha toho, co události v Kábulu ukázaly, je taková, že ti, kteří žijí v mentální třídě A, je nemohou přijmout. Ale ani to už nemohou popřít.Impérium zemřelo 8. ledna 2020

USA (alespoň jak jsme je znali) zemřely 6. ledna 2021

Nemyslitelné! Absolutně nemyslitelné! Moje kotníky jsou v ledové vodě, ale Titanic se nemůže potopit! Je příliš velký na to, aby selhal.

Pokud naděje umírá poslední, pak bludy zemřou těsně před ní.

Nyní je velká šance, že „Biden“ nedokončí své funkční období. Pokud a stále je to „kdyby“ (nikdy neříkej nikdy) Kamala Harrisová nahradí Bidena, vnitřní negativní reakce uvnitř USA bude obrovská. Blinken podle mě vypadá jako krejčí s výrazem ve tváři „Je mi líto, že ti oblek nesedí“ - takže je mimo hru.  Ministr obrany je klaun, který by měl stejně odstoupit (odpovědnost velení).

V amerických vládnoucích kruzích jsme nyní mimo jakýkoli druh plánování, jedná se o situaci typu „běh o život“ a to znamená „každý muž sám za sebe“.Proto ta současná hysterie.

Po ní většina Američanů vstoupí do nějaké varianty pěti fází smutku, než si nevyhnutelně uvědomí pravdu a získá energii a odvahu se znovu vrátit.

Do té doby počítejte s větší hysterií a bojem.

(rp,prvnizpravy.cz,saker,foto:arch.)


Anketa

Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano 12%
transparent.gif transparent.gif
Ne 34%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 54%
transparent.gif transparent.gif